• ساعت : ۰۸:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ 
  • کد خبر : ۲۱۵۴۰
كسب مقام اول دانشگاه علوم پزشكی قزوین در یازدهمین دوره مناظره دانشجویی استان
تیم " کلام راسخ" دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در یازدهمین دوره مناظره دانشجویی استان مفتخر به کسب مقام اول شد.

به گزارش مفدا قزوین، به اهتمام سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان قزوین یازدهمین دوره مناظره دانشجویان استان قزوین با حضور ۱۶ تیم از یکشنبه ۳۰ بهمن در سالن اجتماعات بوستان دانشگاه بین المللی امام خمینی آغاز و ۱۴ اسفند به کار خود پایان داده و تیم "کلام راسخ "دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین موفق به کسب مقام اول شد.

1053174.jpg

در مناظره پایانی تیم "کلام راسخ" متشکل از حانیه مستندی، الهه حاجی نصیری، زهرا صادقی و فاطمه عسگری و تیم

" قلم"متشکل امیرکشاورز، محمدمصطفایی، مرتضی گونجی و محمدامین چگینی و درباره گزاره " حجاب اجرایی در ایران دیگر قابلیت اجرایی ندارد" به مناظره پرداختند و در پایان تیم " کلام راسخ" رتبه نخست این دوره از مناظرات را کسب کرد.

سید مهدی سید صادقی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در گفتگو با مفدا اظهار داشت: مسابقه ملی مناظره که هرسال به همت جهاد دانشگاهی برگزار می گردد؛ یک رویداد فرهنگی بسیار موثر در عرصه رشد منطق گفتگو در جامعه دانشگاهی است و شایسته است به عنوان رویداد جامع در همه دانشگاه ها مورد توجه قرار گیرد و تبدیل به فرهنگ جاری و نهادینه در دانشگاه ها شود.

 

وی افزود: این دوره از مناظرات دانشجویی با حضور ۱۶ تیم برگزار شد و خوشبختانه تیم " کلام راسخ" دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین با آمادگی کامل در این دوره حضور یافته و دانشجویان این دانشگاه همواره دغدغه موضوعات روز جامعه را دارند.

مدیرفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ادامه داد: گزاره هایی که به مناظره گذاشته می شود در حوزه های محتلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و برگرفته از مسائل روز جامعه است که اذهان عمومی را درگیر کرده است و نکته جالب توجه اینکه در این مناظرات به مدل بحث های علمی و مبتنی بر داده های پژوهشی پرداخته می شود.

سیدصادقی خاطر نشان کرد: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی نقش مهمی در آمادگی دانشجویان جهت حضور در این نوع مناظره ها را دارد و با تلاش های صورت گرفته و پیگیری های دانشجویان، کرسی های آزاد اندیشی با موضوعات متنوع سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار می گردد.

شایان ذکر است؛ در مناظره رده بندی تیم " مدافع حق" متشکل از حانیه میرخوند چگینی، سمیرا محمدبیگی، فرنگیس خیری و مریم نظری ماتک و " برنا" متشکل از علی اسماعیل زاده، یونس جمشیدیان و محمد دمرچلی درباره گزاره " تجربه اوکراین نشان دادورود ایران به باشگاه دارندگان تسلیحات هسته ای ضرورتی اجتنباب پذیر است" به مناظره پرداخته و تیم برنا موفق به کسب مقام سوم شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0