مطالب آموزشی مشاوره
مسابقات تنیس روی میز آقایان وتیراندازی خواهران در بخش دانشجویی برگزار شد
کمال گرایی مخرب
  • 1397/1/26 يكشنبه کمال گرایی مخرب
    آيا احساس مي كنيد كارهايي كه انجام داده ايد به اندازه كافي خوب نيستند، شما را راضي نمي كنند؟‌ كارهايتان مثل ديگران پيش نمي رود؟‌آيا انجام دادن كارها را با هدف انجام دقيق آنها به تعويق مي اندازيد؟ يا از انجام دادن آنها طفره مي رويد ؟‌ اگر چنين باشد در آن صورت شما به جاي حركت در مسير مؤفقيت سعي در كامل بون داريد در واقع شما يك فرد كمال گرا هستيد.
 برای سال تحصيلي جدید چطور برنامه ریزی و هدف گذاری کنیم؟
(Resiliency)؟ تاب آوری چیست
تحلیل رفتار متقابل
راهکارهای برقراری یک ارتباط موثر
اهمال کاری
اسکیزوفرنی: از علت تا درمان
  • 1396/3/6 شنبه اسکیزوفرنی: از علت تا درمان
    24 می (سوم خرداد) در تقویم جهانی روز «اسکیزوفرنی» که برخی آن را شدیدترین اختلال روانی می نامند، نام گذاری شده است. روان‌گسیختگی، اسکیزوفرنی یا شیزوفرنی یک اختلال روانی است که مشخصهٔ آن ازکارافتادگی فرایندهای فکری و پاسخگویی عاطفی ضعیف است. این بیماری که در میان بیماری‌های عمده روان‌شناختی از همه وخیم‌تر است، معمولاً خود را به صورت توهم شنیداری، توهم‌های جنون آمیز یا عجیب و غریب، یا تکلم و تفکر آشفته نشان می‌دهد و با اختلال در عملکرد اجتماعی یا شغلی قابل توجهی همراه است که شروع علائم آن معمولاً در دوران نوجوانی است.
افسردگی
  • 1396/1/26 شنبه افسردگی
    سازمان جهانی بهداشت همه ساله به مناسبت روز جهانی بهداشت(7 آوریل مصادف با 18 فرورودین ماه) و با هدف افزایش توجه و آگاهی عموم مردم و تمرکز فعالیت ها و اقدامات، یکی از موضوعات مبتلا به جوامع را انتخاب و به عنوان شعار سال اعلام می نماید. این سازمان شعار سال 2017 را به افسردگی اختصاص داده است.
سوگ هم درمان دارد