اخبار واحد تربیت بدنی
fv
v
مرمت سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در ایام شیوع کرونا

رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: با توجه به محدود شدن فعالیت هاشی ورزشی ناشی از بیماری کرونا در ماه های اخیر، مرمت سالن ورزشی دانشگاه انجام شد.

به گزارش مفدا قزوین، مریم خوئینی با اعلام این خبر اظهار داشت: در ۵ ماه اخیر که به علت بحران کرونا فعالیت‌های ورزشی محدود شد، فرصت خوبی برای تعمیر زیرساخت‌های ورزشی دانشگاه فراهم شد و در این مدت تجهیزات سالن چندمنظوره ورزشی دانشگاه از جمله سیستم گرمایش و سرمایش،کفپوش و وسایل روشنایی مرمت و بازسازی شد.

وی اضافه کرد:‌ ‌همچنین طی ماه‌های اخیر برنامه ریزی برای بازسازی زمین چمن مصنوعی دانشگاه صورت گرفته و در ماه های آینده عملیاتی می گردد.

خوئینی یادآور شد: به‌ علت شرایط کرونایی حاکم برکشور شاهد تعطیلی و لغو شدن فعالیت‌های ورزشی حضوری بودیم و با توجه به برگزاری مسابقات مجازی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه‌ها اقدام به شرکت در این مسابقات مجازی کردند.

رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به آمادگی و حضور پرقدرت دانشگاه علوم پزشکی قزوین در رقابت‌های ورزشی دانشجویی کشور گفت: این دانشگاه از ابتدای سال در حوزه ورزشی اعلام آمادگی کرده و در اولین گام ۲۰ دانشجوی ورزشکار در مسابقات پلانگ، دارت، شنای سوئدی، دراز و نشست که به میزبانی هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان قزوین برگزار شد، شرکت کردند.

خوئینی خاطر نشان کرد: همچنین ۵ نفر از دانشجویان در مسابقات تکواندو بخش پومسه به میزبانی فدراسیون ورزش دانشگاهی شرکت کرده و در نخستین المپیاد همگانی مجازی ۳ نفر از ورزشکاران این دانشگاه ثبت نام نموده و فاطمه تقوی دانشجوی رشته پرستاری، در رشته آمادگی جسمانی ، در بین ۴۶ شرکت کننده موفق به کسب مقام دوم شد.

وی با اشاره به برنامه‌های آتی اداره تربیت دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: درمرداد ماه مسابقات مجازی کاراته بخش کاتا به میزبانی وزارت بهداشت برگزار می گردد و ورزشکاران این دانشگاه نیز در این دوره از مسابقات شرکت می ‌کنند.