کارگاه ۲ روزه آموزشی دبیران و کارشناسان ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور طی دو روز در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

کارگاه ۲ روزه آموزشی دبیران و کارشناسان ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور طی دو روز در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد. این کارگاه با حضور دکتر شیخی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت با هدف توانمندسازی دبیران و کارشناسان ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

 دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت با توجه به مفاد آئین‌نامه انضباطی دانشجویان و پرونده‌های انضباطی مربوطه موارد حقوقی مورد نیاز را برای دبیران و کارشناسان حاضر  مورد بررسی قرار دادند.  همچنین بررسی پرونده‌های انضباطی انتخاب شده، بررسی نقاط ضعف و قوت دادرسی‌ها، مروری بر شیوه‌نامه و آئین‌نامه انضباطی از دیگر مواردی بود که در اولین روز این کارگاه دو روزه مورد بررسی قرار گرفت.  

در روز دوم کارگاه پرونده‌های انضباطی در حوزه آموزشی و اخلاقی که از موارد شایع  و دارای پیچیدگی هستند مورد بررسی قرار گرفتند. همچنین مواردی را که دبیران شوراهای انضباطی در پرونده‌های مختلف انضباطی با آن مواجه هستند مطرح و توسط دکتر صرامی مورد بررسی قرار گرفت.

یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این کارگاه ایراداتی بود که در برخی از پرونده‌ها برای دبیران شوراهای انضباطی وجود داشت و در این کارگاه به صورت هم اندیشی مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این کارگاه ۲ روزه آزمون کتبی ارزشیابی دبیران و کارشناسان شورای مرکزی انضباطی برگزار شد که نتیجه این آزمون نیز در رتبه‌بندی شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی که به صورت سالانه برگزار می شود تاثیرگذار است.

این کارگاه ۲ روزه با هدف توانمندسازی دبیران و کارشناسان شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی البرز، زنجان، کردستان، اردبیل، گیلان، تبریز، اراک، کاشان، ساوه و قم برگزار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر