سایر اخبار
مسابقه خاطره‌نویسی «قاب چهلم ایثار» برگزار می‌شود

به مناسبت «چهلمین سالگرد دفاع مقدس» مسابقه خاطره‌نویسی «قاب چهلم ایثار» ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با همکاری مجمع تخصصی کانون‌های ادبی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به مناسبت «چهلمین سالگرد دفاع مقدس» مسابقه خاطره‌نویسی «قاب چهلم ایثار» برگزار می‌کند. علاقمندان می‌توانند از ۲۵ تیر ماه تا ۱۵ مردادماه سال جاری، آثار خود را به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.

 این مسابقه خاطره‌نویسی ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزارمی‌شود و هدف از برگزاری آن گرامی‌داشت چهلمین سالگرد این حماسه ملی و رشادت‌های دلاورمردان عرصه دفاع مقدس عنوان شده است.

"خاطره‌نویسی رویدادهای دفاع مقدس و راهیان نور ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی" و "خاطره‌نویسی رویدادهای مرتبط با دفاع مقدس و راهیان نور ویژه دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور" از جمله بخش‌های این مسابقه است.

محورهای ویژه‌ی این مسابقه عبارتند از: نقش کادر درمان در دفاع مقدس، نقش زنان در دفاع مقدس، تاریخ شفاهی دفاع مقدس در راهیان نور، راهیان نور و حفظ ارزش‌های دفاع مقدس و راهیان نور و تحول درونی.
محورهای داوری مسابقه شامل: پیرنگ و روایت، تازگی یا تاثیرگذاری موضوع، زبان و اصول نگارشی، تخیل و باورپذیری، سطح حسی و عاطفی، تشکل و انسجام فرمی و کاربرد شگردهای زیبایی‌شناسانه است.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را با ذکر نام و نام‌خانوادگی، سن، نام دانشگاه، شماره تلفن همراه و همچنین زمان، مکان و و روایان به نشانی  kanoon@behdasht.gov.ir ارسال کنند. این خاطرات باید حداکثر در هفت صفحه با فونت ۱۲ B nazanin)) و در قالب پی‌دی اف ارسال شوند.

 گفتنی است که هنگام ارسال آثار در قسمت موضوع ایمیل حتما نام مسابقه «قاب چهلم ایثار» قید شود.

بر اساس فراخوان مسابقه خاطره نویسی «قاب چهلم ایثار»، زمان ارسال آثار از ۲۵ تیر ماه تا ۱۵ مرداد ماه سال جاری است و زمان داوری آثار از اول تا ۲۰ شهریور ماه سال جاری خواهد بود. همچنین ۲۹  شهریور تا ۶ مهر ماه سال جاری به عنوان زمان اعلام نتایج، معرفی شده است.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر