تازه ها
جشن هفته خوابگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

1398/2/31 سه‌شنبه

با حضور پرشور دانشجویان و به همت شورای صنفی و کانون سلامت جشن" هفته خوابگاه ها" با حضور دکتر مهرام رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین،جشن هفته خوابگاه ها با حضور دکتر محمدضا شیخی معاون دانشجویی و فرهنگی و جمعی از مسئولین و اساتید، یکشنبه 29 اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتردانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار گردید.

دکتر مهرام در این مراسم ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات دانشجویان در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: از دوستان انجمن صنفی  که برگزار کننده این جشن هستند صمیمانه سپاسگزاریم.

وی افزود: در تمام مدت خدمت در دانشگاه علوم پزشکی قزوین به دنبال ایجاد فضایی صمیمانه و شاد در چارچوب قوانین و مقررات بوده ایم و همواره به پیگیر حل مشکلات دانشجویان و هم فکری با آن ها هستیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: قواعد و چارچوب دانشگاهی و نحوه پوشش در تمام دنیا و محیط های علمی از جمله کشور ما وجود دارد و ضروری است به این قوانین احترام گذاشت.

دکتر مهرام ادامه داد:پوشش،متانت و نجابت بانوان از دیرباز و حتی پیش از ورود اسلام در بین تمام قوم های ایرانی وجود داشته و به آن توجه ویژه شده است؛از همین رو ضروری است امروز نیز دانشجویان ما این مهم را در نظر داشته باشند.

وی در خصوص مشکلات اقتصادی دانشگاه تاکید کرد: در شرایط کنونی اقتصادی کشور دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز همانند سایر دانشگاه ها نیز با مشکلاتی مواجه است ولی با وجود تمام مشکلات آنچه در توان دانشگاه باشد با همفکری و نظرخواهی از دانشجویان رفع می گردد.

در ادامه دبیر مرکزی شورای صنفی به بیان مشکلات دانشجویان در خوابگاه ها و ارائه راه حل پرداخت.

اجرای موسیقی،برگزاری مسابقه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره ورزش های همگانی از جمله برنامه های جشن خوابگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی قزوین بود.

گفتنی است در این مراسم با ارائه توضیحاتی جامع در خصوص پویش "بهار همدلی" از کلیه دانشجویان و اساتید برای حضور حداکثری در این پویش دعوت به عمل آمد.